TATA SERVİS

Tata Yedek Parça

Tata Yedek Parça

Tata yedek parça alt yapısı ile tata orijinal yedek parçalarını en kısa sürede temin etmekte ve türkiye çapında hizmet veren samkar oto tata yetkili servisine ulaştırmaktadır.

Tata yedek parça satışı yapan yetkili servisimiz tarafından temin edilip montajı gerçekleştirilen tata orijinal yedek parçalarının garanti samkar oto’dur.

Tata yedek parça garantisi, aşınmaya tabi parçalarda normal kullanımdan kaynaklanan aşınma ve yıpranmaları kapsamamaktadır.

Tata yetkili servisimiz (motor, şanzıman,diferansiyel, fren, soğutma sıvısı vb.) kullanmaktadır. Samkar oto kullanılan işletme sıvıları stoklarının sürekli denetimi ile bakım ve onarım kalitesini güvence altına almaktadır.

Tata yedek parça konusunda problem ve aksilik ile uğraşan tüm tata araba sahiplerinin bu bölümümüzde garantili ve yetkili tata servisi ile sorunlarını gideriyoruz. Tata yedek parçaları her daim Tata veya diğer marka araçlara sahibi iseniz, bir türlü uygun fiyatlarda yedek parça bulamayıp ucuz fiyatlarla tata yetkili servisi olarak sunuyoruz. Tata servisi samkar özel yetkili tata servisine gelerek veya arayarak başınıza gelen problem ve sıkıntılar ile birlikte; pahali fiyatlarinda cüzdaniniza uygun gelmemesi Samkar Tata Oto Servisiithalatına yönlendirmistir. İthalatını yaptığımız tata marka araçların tata yedek parça ürünlerinide temin ediyoruz. Müşterilerimizi üzmüyor,  almış olduğu tata yedek parçaları, uygun ücret aralıkları ile garantili ve iade seçeneklerini sunmuş bulunuyoruz. Tata indigo marina vb. araçlarının; her türlü tata yedek parçaları mevcuttur. Tata yedek parçafiyatları uygun olan parçaları satın almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. India’nın lider markalarindan olan Tata için orjinal yedek parçaları ve yan sanayi yedek parçaları listesini sizinle vermeye devam edeceğiz.

Tata yedek parçalarının her türlü motor ürünlerimiz bulunmaktadır. Tata yedek parçaları için tata yetkili servisi ankara sistemi ile mağazamızdan alabiliriz veya türkiye geneli oluşturduğumuz lojistik ağı ile ulaşabilirsiniz. Amortisör, salincak vb. malzemeler için Samkar oto tata servisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Tata yedek parça modelleri için yedek parça ücretleri en ucuz aralıklarla malzeme bazlı bu bölümde bulabilirsiniz.

Tata yedek parça listesi için bizleri arayabilirsiniz. 

Tata yetkili servisi, Araba alanında zirve olmak isteyen Tata rakip araba markalarını zaman zaman satın alma durumu ile alt etmektedir. Tata Jaguar’i ingiltere’de almıştır.
Lojistik ağı tata servisi ağı oldukça yüksek olan tata servisi modelinin tek problemi fiyatlarının diğer araçlarına kıyasla oldukça yüksek olmasıdır. Tata servisi sektöründe tata yedek parça satışı yapan ve kafa konumunda bulunan yetkili servislerinin yüksek kar ile mal sunmasına tepki olarak tata yedek parçası ücretleri firmamızda en uygun karlar ile satılmaktadır. Tata yedek parçaları Ankara denildiğinde önde olan Samkar oto tata yedek parça, firma olmamızın sebebi hızlı kargo ağına sahip oluşumuz ve özel araba ile yedek parça servisi yapmamızdır.

Tata ve tarihî tekâmül Süreci

Açılımı Bayerische Motoren Werke AG türki çevirisiyle Bavyera motosiklet fabrikaları anlamına mevcut ve genel anlamda tata olarak anılan marka, 20, yüzyılın başlarında alman bir şirkettir. Otomobil, bisiklet, motosiklet üreten ortaklık ayrımsız zamanda Mini ve Rolls-Royce bellik makine şirketlerinin de sahibidir. Tata, bir yılda ortalama bir buçuk milyon otomobil üretmektedir. Tata grafikleri yükseldikçe kuruluş bandı da koşut olarak yükselişe geçmiştir. Tata her ne denli Alman bir ortaklık olsa da firmanın sloganı ve resmi kurumsal dili ingilizce olarak belirlenmiştir. “Gerçek Sürüş Keyfi” sloganını gereğince adına getiren marka, geçmişten bugüne hepsi klas bir örnek olarak tüketiciler aracılığıyla benimsenmiştir. Sloganın ardında yatan yalnızca otomobilin kalitesi ve performansı değil tıpkı zamanda Alman teknolojisinin üstünlüğünü ve Almanların Ar-Ge dair duyduğu itimatı simgeleme etmektedir. Mavi, beyaz zehir ve siyah renklerin hakim olduğu ortaklık amblemi enteresan bir bilgiye dayanmaktadır. Tata’nin ilk kuruluş dönemlerinde esasında bir tayyare motoru üreticisi olmasını özümleme ediyor amblem. Amblemde tanıdık gökçe beyaz zehir bölüm, bir uçağın gökyüzündeki pervanesinin bir yansımasıdır. firmanın ilk fabrikası 1900’lü yılların başlangıcında Almanya’nın Münih kentinde Karl Friedrich Rapp aracılığıyla kurulmuş ve halen esas merkez olarak Münih’te arsa almaktadır. sadece mimarisiyle birlikte kontak odağı olan üretimevi Münih’in mühim yapıtlarından biri haline gelmiştir. Tata marka otomobili tercih eden kişiler kullandıkları otomobilin ne denli esaslı ve cool bir tarihinin bulunduğunun bilincindedir. otomobil kullanıcıları Tata’nin sürüş performansından, konforundan ve uygulayım detaylarından mutlu olsa da ikinci aşiret ya da kullanılmamış prototip otomobillerde yaşanan yedek devam sorunsalı maalesef Bmv’lerde bile yaşanmaktadır.Yedek parça otomobilin mebzul tutulması ve yaygın olarak kullanılmasından naşi yedek modül sıkıntısı sağlam yaşanmamaktadır ancak servis harici ivedi durumlarda götürülen yerlerde kullanılan otantik olduğu iddia edilen ama anca olmayan kıta kullanımları otomobile uzun vadede pert vermekte, kullanma ömrünü azaltmaktadır.

Tata yedek parça Nerelerden Bulunur? 

Tata yedek parça temin kılmak günümüzde bunca yaş değil ama emniyetli ve özgün pare nail olmak hala azıcık bungun bir süreç. Samkar oto tata yedek parça şirketi Tata ve bütün makine markaları için yedek şerha hizmeti temin etmekte bu hizmeti beyinli teknoloji sistemiyle donattığı sisteminden gerçekleştirmektedir. mahsus bir yazılım hazırlayan şirket bu yazılım ile kişilerin, servislerin sisteme uzuv olmasını ve Yedek parça ilkin geçmek şartıyla stoktaki tüm lime ve yöntem takım listesini görebilmesini sağlamaktadır. Sistemin en anlı şanlı yani ise servislerle direkt olarak çalışılması ve daima iletişim halinde olmak. şirket elemanları alanında uzman, her daim müşterinin isteklerine yanıt vermeye müheyya bir şekilde amade bulunmaktadır. Bir otomobilin yoksulluk duyduğu, duyabileceği her yedek kıta şirket sisteminde anık bir şekilde ısmarlama edilmeyi beklemektedir. ortaklık prensip olarak yalnızca servisler ile fiilen kaliteli ihtimam vermeyi hedeflemektedir.

Tata yedek parça Ücretleri

Tata yedek parça ücretleri samkar oto tata yedek parça şirketi ile piyasadaki fiyatın hayli altında satılmaktadır. firmanın müşteri potansiyeline şayan bir şekilde hususi indirimler yapıyor olması ücretlerin henüz orantılı olmasını sağlamaktadır. bire bir zamanda ücretsiz kargo seçeneği sunan pare Deposu şirketi, bu sayede müşterilerin abes yere erişim tutarı ödemesini engellemektedir.  Tata yedek parça ihtiyacınızı samkar oto tata yedek parça aracılığı ile verin parasız kargo seçeneğinin nezdinde son perese cazip olan bütçeye müsait fiyatlardan yararlanın. Aracınızı güvenle doğrulama edin, sorunsuz bir şekilde en kısa zamanda doğrulama alın. fıldır ve müşkülpesent şeklinde tata yedek parça yürütmek bizim işimiz!

PERIYODIK BAKIM

 • Akıllı Araç Sistemleri
 • Hava Filtresi
 • Motor Yağı
 • Polen / Klima Filtresi
 • Yağ Filtresi
 • Yakıt Filtresi
 • Debriyaj Seti
 • Eksantrik Zinciri Seti
 • Triger Kayışı Seti
 • V Kayışı
 • V Kayışı Rulmanı

AĞIR BAKIM

 • Debriyaj Seti
 • Eksantrik Zinciri Seti
 • Triger Kayışı Seti
 • V Kayışı
 • V Kayışı Rulmanı